Pečeme nepečené cukroví v naší třídě

Tři dny před vánočními prázdninami se proměnila naše třída v jednu velkou cukrářskou dílnu. Rozdělili jsme se do skupinek, každá skupinka si na internetu nebo z maminčiných receptů našla recept na 2(3) druhy nepečeného cukroví a donesla vše potřebné k jeho výrobě. Nejdříve proběhla módní přehlídka zástěrového průmyslu a vše mohlo konečně vypuknout. Ulizovalo a ochutnávalo se jako o závod. Třídu se nám povedlo i dobře uklidit a v plném pracovním nasazení odvést dokonalé dílo! Nejpilnější skupina byla klučičí!!! Martínek v., Matty, Honzík E., Leošek a Kája! Ti zvládli dokonce 5 druhů!!! Maminky, vidíte kouzlo dobře zorganizované práce??? Makali, nikde se nepletli, nemoc neujídali, pracovali se zájmem,…, nechápu, kterým životním momentem muži tyto vlastnosti ztrácí??? Cukroví jsme si tajně schovali na půdu, kde byla pořádná zima, a kde na nás čekalo do pátku.

Fotogalerie