Záchranná stanice Pasíčka - Proseč

Záchranná stanice Pasíčka - ProsečV pátek 7. 11. 2014 jsme se zúčastnili ekologické akce v Záchranné stanici Pasíčka. Tento program měl dvě části. Nejdříve jsme si prohlédli veškerá zvířátka, která v Pasíčkách ošetřují a starají se o ně. Po prohlídce s odborným výkladem jsme se nasvačili a hned poté jsme si šli do 1. patra poslechnout přednášku o sovách. Dokonce jsme si mohli pohladit sovu Rozárku, kterou tam mají už napořád, protože po střetu s autem oslepla a ve volné přírodě by sama nedokázala přežít. Tímto bych chtěla poděkovat žákům za bezproblémový průběh akce a za donesení dobrůtek pro zvířátka.

Fotogalerie

Záchranná stanice Pasíčka - ProsečZáchranná stanice Pasíčka - ProsečZáchranná stanice Pasíčka - ProsečZáchranná stanice Pasíčka - Proseč
Záchranná stanice Pasíčka - ProsečZáchranná stanice Pasíčka - ProsečZáchranná stanice Pasíčka - ProsečZáchranná stanice Pasíčka - Proseč
Záchranná stanice Pasíčka - ProsečZáchranná stanice Pasíčka - ProsečZáchranná stanice Pasíčka - ProsečZáchranná stanice Pasíčka - Proseč
Záchranná stanice Pasíčka - ProsečZáchranná stanice Pasíčka - ProsečZáchranná stanice Pasíčka - ProsečZáchranná stanice Pasíčka - Proseč
Záchranná stanice Pasíčka - ProsečZáchranná stanice Pasíčka - ProsečZáchranná stanice Pasíčka - Proseč