Mikuláš, anděl a čerti ve 3. B

Mikuláš, anděl a čerti ve 3. BPrvní vyučovací hodinu se ozvalo bouchání na dveře. Je pravda, že děti byly dnes už hodné od rána a učení šlapalo perfektně. Do třídy vtrhli čerti a Mikuláš je musel hned zkrotit, protože viděl, že některé děti se opravdu bojí. Největší hříšníci hned slibovali, jak budou hodné, že budou plnit veškeré úkoly a pokyny učitelů. Po zazpívání písničky jim anděl rozdal dobrůtky a veškeré pekelné osazenstvo šlo navštívit jinou třídu. Občas se ještě ozvalo zabouchání na dveře, ale naštěstí už nikdo nepřišel. Je pravda, že některým žákům otrnulo a začali vystrkovat růžky. No uvidíme další dny, jak jim dlouho vydrží to , co naslibovali!!!

Fotogalerie

Mikuláš, anděl a čerti ve 3. BMikuláš, anděl a čerti ve 3. BMikuláš, anděl a čerti ve 3. BMikuláš, anděl a čerti ve 3. B
Mikuláš, anděl a čerti ve 3. BMikuláš, anděl a čerti ve 3. BMikuláš, anděl a čerti ve 3. BMikuláš, anděl a čerti ve 3. B