Celodenní školní výlet

V úterý 2.6.2015 jsme vyrazili na výlet.A kam to bylo tentokrát?Nejdříve do Pardubic,kde jsme se projeli parníkem -,,Arnošt z Pardubic\"-tak se jmenoval,směr Rosice a zpět.Při plavbě jsme neodolali výborné zmrzlince -a to přímo od kapitána lodi. Z Pardubic jsme vyjeli autobusem směr Rokytno u Sezemic,kde jsme shlédli výstavu modelů autíček z let 1955-1985 a expozici panenek.Výstava se jmenovala:,,Klukovský sen,holčičkám vstup dovolen.\" Z Rokytna jsme se vypravili do Holic,kde jsme navštívili Africké muzeum Dr.Emila Holuba.Během chvilky jsme se ocitli až v daleké Africe. Celý výlet nás provázelo krásné ,,letní\" sluníčkové počasí a výborná nálada. Chválím děti za bezva chování po celý den. Všichni zasluhují velikánskou pochvalu!!!!!!!!!!!!!! PROŽILI JSME PRIMA DEN A TAK TO MÁ BÝT:

Fotogalerie