Konec školního po 2 letech s prima partou

Dnes jsme udělali velkou tečku za dvěma společnými roky, strávenými v této učebně. Opět mě moji svěřenci dostali a přes slzy jsem neviděla. V pondělí překvapení k svátku a dnes to vyvrcholilo. Mnohokráte vám všem za něj děkuji, protože moje skautské srdíčko zaplesalo a větší dárek jste mi nemohli již dát. Ani v době po roce 1989, kdy jsem mívala též ve třídě hodně skautů, se nikdy nestalo, že by přišli v krojích. Byli jste prostě všichni jedna obrovská dobrá parta a přála bych vám, aby vám to vydrželo i do budoucna. Umíte si pomáhat, být k sobě ohleduplní a vcítit se do problémů druhých. Zároveň i prospěchově zvládáte situaci a nemáte výrazných problémů. Ať vám to zůstane i nadále a rodičům děláte radost, neboť oni se snaží vám pomáhat jak je jen možné!!! Vašim rodičům děkuji za vstřícnost, spolupráci a výpomoc různých druhů. Děkuji za krásné květiny, dárky a mlsání. Medovník maminky Péti Burešové neměl chybu a celá banda za něj děkujeme!!! Bylo pěkné a milé, že jste ani na paní asistentku, paní Netolickou, která pomáhala vašim dvěma kamarádům, nezapomněli. A teď hurá s polštářkovým ježkem, za který moc děkuji, na prázdniny!!! Zdraví a zdraví pro všechny - Štěrbová

Fotogalerie