Začínáme konečně spolu

Vážení rodiče a moji milí svěřenci pro tento školní rok! Kromě prvního společného dne 1.září jsem se konečně s vámi sešla a můžeme se pomalu začít \"prokousávat\" radostmi a starostmi nového školního roku. Věřím, že se nám bude práce dařit a budeme mít hodně radosti z dobré spolupráce a pěkných výsledků. A pokud se nám vloudí nějaká chybička, nebude se bourat škola kvůli tomu, ale příště se nám to určitě podaří. Vzájemná důslednost, důvěra a pochopení to zachrání. Chci Vám poděkovat za účast na dnešní první rodičovské schůzce a Váš počet je jenom důkazem toho, že máte o svoje dítě zájem, chcete mu být oporou a hlavně pomocníkem. Toto vše se Vám časem v dobrém vrátí! Přejme si všichni hodně zdraví a hurá do toho!