Vlastivědná výprava do okolí Skutče

Vážení rodiče, jak Vám bylo již řečeno při první třídní schůzce, bude letošním školním rokem prolínat poznávací hra, která má přiblížit obce, odkud dojíždějí denně naši spolužáci. Děti z příslušné obce si připraví povídání o svojí obci, zavedou nás na zajímavá místa, atd. Nenásilně tak budeme poznávat okolí Skutče, které je mnohým dětem naprosto neznámé. Jako první místo máme již téměř 3 týdny připravenou obec Štěpánov, ale aktivity školy a nepřízeň počasí nám nedovolily tuto akci zrealizovat. Tato akce proběhne tento týden, buď úterý 18.10. nebo středa 19.10.2016. Podle přízně počasí. S sebou: svačinu, pití, pláštěnku, buřty na opékání, notýsek, psací potřeby, sportovní oblečení, pohodlnou obuv. Návrat ke škole podle rozvrhu.