ŠVP 23.5. 2017 Druhý den

Druhý den jsme měli budíček v 7.30 hod. Někteří jedinci byli tak aktivní, že jsme o nich věděli již v 5.30 hod. V 8.00 hod jsme se nasnídali (čerstvé teplé rohlíky,chleba, máslo, šunka, tavený sýr, paštika, marmeláda), přibalili balíčky s jídlem na celodenní výlet a asi v 8.45 hod vyrazili směr Pec pod Sněžkou, kde už na nás čekala lanovka na Sněžku. Výjezd na Sněžku jsme všichni bez obav zvládli, naopak někteří chtěli absolovovat cestu i dolů:-) . Na Sněžce jsme zakousli připravenou svačinu, nakoupili pohledy a vyrazili dlooouhou cestou směr chata Slovanka. Po cestě jsme se zastavili u Luční boudy a Výrovky. Cca v 17.15 hod jsme s bolavýma nožičkama dorazili do naší oblíbené chatičky. Umyli se a šli na večeři ( kuře s bramborem). Po večeři jsme měli přednášku od horské služby. Večerka v 21.00 hod a těšíme se na zítřek. Hláška dne: Už jsme v tom Rusku? :-)

Fotogalerie