ŠVP 24.5. Třetí den

Třetí odpočinkový den jsme zahájili vynikající snídaní. Čerstvé koláče jako od babičky:-). Následovala přednáška z KRNAPU a tématicky laděné hry. Po opět dokonalém obědě (svíčková se šesti :-) ) jsme si někteří chvilku zchrupli a naladěni vyrazili na poznávací orientační běh v blízkosti chalupy. Ztratili se jen dvě děti(samozřejmě zrovna ty vaše), ale po večeři(rizoto) při objednávání pohárů jsme je opět našli:-) . Abychom nezapomněli, před večeří proběhly skupinové práce, - opět téma Krkonoše, a vybíjená před chalupou ve větru. Naštěstí jsme měli zimní bundy, rukavice, čepice (někteří !!!). Po již zmíněných výborných zmrzlinových pohárech se šlehačkou usínáme po deváté hodině, jako když nás do vody hodí. Dobrou noc. Hláška dne: Koho si dneska bereš? Vašíka nebo Martina, ale ten to ještě neví :-)

Fotogalerie