....a takhle jsme skončili

Vážení rodiče, tak jsme zakončili školní rok 2016 - 2017. Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za nádherné květiny, ať už ty řezané v krásné i zajímavé vazbě, tak i ty v květináči, o které budu s láskou pečovat. Velké poděkování také za ty sladké dobroty, dokonce i s básničkami, domácí jahodovou marmeládu, zajímavé srdce a lucerničky, osobního anděla strážného, nápadité hrnečky a pravdomluvný plecháček, taky něco do hrnečku, milé dekorace a velmi pěkný modrý šátek, kterému bohužel nemohu přiřadit dárce (prosím, ozvěte se). Zároveň mi byly předány květiny s polštářkem a poděkování od Vás, rodičů, za práci ve 3. a 4. třídě, přetlumočené maminkou Aničky, paní učitelkou Drobnou. Také já Vám chci poděkovat za velmi dobrou spolupráci během našich dvou společných let. Šlo nám vždy o to, aby si ze školy odnesly Vaše děti co nejvíce a zároveň v pohodě zvládaly pobyt ve školních lavicích. Domácí příprava dětí byla ve většině případů bez velkých problémů vždycky zvládnuta, za což Vám jsou jistě Vaše děti vděčny a ve škole se jim potom lépe pracovalo. Přeji Vám, aby i nadále Vám Vaše děti přinášely samé radosti. Škola vzdělává, částečně vychovává a velká část výchovy (vždyť žák tráví ve škole max 5 – 6 hodin denně) je na rodině. Přeji Vám, ať se Vám podaří z Vašich dětí vychovat poctivé, pracovité lidi, kteří se nebudou stydět za svoje stopy, které nechají za sebou a budoucí kroky je vedly po cestě úspěchu, štěstí, radosti, kamarádství, pracovitosti a zároveň se stálou dravou chutí být stále lepším. K tomu všemu je ale potřebný náš rodičovský, celoživotní monitoring a pomoc. Nejdůležitější slovíčko v životě každého lidského tvora je ZDRAVÍ. Proto přeji Vám, rodičům, i Vašim dětem hodně zdraví !!! Poděkování všem rodičům, kteří za uplynulé dva roky jakýmkoliv způsobem přispěli ke společné celotřídní pohodě. Tak hodně sil do dalších let a hezké prázdniny se svými dětmi!!! Zdeňka Štěrbová

Fotogalerie