BIATLON V ZATRE

Po několika peripetiích s organizací se nám podařilo úspěšně ubytovat v DDM na Praze 2 a vyrazit na první klání do restaurace Pod Lipami, kde jsme se zúčastnili turnaje v ZATREkartách.

Pro naše účastníky je to méně oblíbená varianta této hry, kterou si nakonec velmi užili. Dokonce i Andra Pavlištová, která se jich bála, měla po tomto turnaji velmi dobrý pocit. Právě v kartách se nejvíce dařilo Kateřině Burešové, která se v této disciplíně umístila na 4. místě. Nejhůře se dařilo Martinu Votavovi, který se umístil až na 10. pozici.

V sobotu pak byl pro děti připraven odpočinkový program, tentokrát formou návštěvy Dne zaměstnanců Aera Vodochody.

V neděli je pak čekal druhý turnaj, tentokrát v jednotlivcíh. V tomto klání se nejvíce dařilo Martinu Votavovi, který skončil na 5. místě, a nejhůře Andrejce Pavlištové, která se umístila na 11. pozici.

Celkové umístění našich žáků v Biatlonu je následující:

4. místo Kateřina Burešová

5. místo Matouš Bohatý

9. místo Martin Votava

10. místo Andra Sejkorová

11. místo Andrea Pavlištová

Všem patří velká gratulace a velké díky! Třeba se s ZATRE ještě na některém z dalších turnajů utkají.