Vánoční turnaj v deskových hrách

...je tradiční soutěž, které už se několikátým rokem účastníme; sice nás jezdí docela málo, ale nějakou tu medaili vždycky „urvem“.

Letos díky velkému počtu nemocných osmáků a v podstatě nezájmu žáků devátého ročníku se jednalo zejména o výjezd našich páťáků. A ač byli mezi soutěžícími výrazně nejmladší a často i nejmenší, rozhodně se nedali zahanbit.

Nejlépe se dařilo Aničce Drobné z páté třídy, která ve hře Ubongo! získala zlato. Možná v ní máme novou nástupkyni Zdeňky Novotné. Podobně se dařilo i Martinu Vovatovi z osmé třídy, který ve hře Othello získal stříbro. Jak sám pravil, první byl Dejv/David Tran, kdo taky jiný. V této hře mile potěšil i Adam Chrbolka z páté třídy, který se umístil na krásném 5. místě.

Ani ostatním se nevedlo úplně nejhůř a drželi se kolem desátého až patnáctého místa.

Všem účastníkům děkuji za pohodu po celou dobu pobytu i cesty do Prahy a zpět. Další info k turnaji můžete nalézt na http://zsbrouci.blog.cz/1801/ohlednuti-za-vanocnim-turnajem

Fotogalerie