Výprava do Ostravy aneb účast v U6

Tak to jsme my, naši soupeři, pan Ducháček a pan Rohlíček a obě paní učitelky

... a účastí na natáčení v Televizním studiu Ostrava ČT to skončilo. Z naší třídy jsme vybrali pětici odvážlivců, kteří se nebáli jít si stoupnout před kameru a pokusit se o nějaký ten výkon. Ono to v té televizi vypadá jednoduše, ale jak jsme si sami zkusili, zas tak v pohodě to opravdu není.

Soutěžili jsme spolu s týmem ze Základní školy z Kobeřic. Byli pohodoví a přátelští, takže se nám s nimi zápolilo moc dobře. Zpočátku jsme na tom byli úplně stejně, pak se to trošku roztříštilo a bodově jsme se poněkud rozešli. Ale do finále jsme šli s takovým počtem bodů, že jsme ještě mohli vyhrát. A jak to celé dopadlo? To se můžete dovědět 19. února na Déčku!

Rozhodně bychom chtěli moc poděkovat celému štábu, protože o nás bylo velmi pěkně postaráno, a osobně jsme si okusili, jaké to je být hercem. To se projevovalo neustálou péčí maskérek, kostymérek, zvukařů, kameramanů... a samozřejmě i pana režiséra. Díky a třeba zase za rok!

Fotogalerie

Byli jsme tým alfaVerča v péči velmi hodného pana zvukařeKaskadér Jirka spolu s pánem, který pomáhal s jištěním, a s jednou paní kostymérkouV hlavní roli celebrity je Míša se svou ochrankou
Bětčiny bujné vlasy byly upravovány nespočetněkrátA tady máme v péči pana zvukaře i MartinaA tak zvaně NA PLACEPříchod do ČT
V Dolních Vítkovicích, v podstatě před U6... ale že nám to sluší. Třeba to jednou dopadne a budeme takto oblečení při přebírání vysokoškolských diplomů ;o)Jedna z mnoha nutných úpravNa chemii jedině v plášti
Tak to jsme my, naši soupeři, pan Ducháček a pan Rohlíček a obě paní učitelky