SEZNAM VĚCÍ NA ŠVP - AKTUALIZOVANÝ

SEZNAM VĚCÍ ŠVP - AKTUALIZOVANÉ Oblečení: podle počasí - trička, mikina (dlouhý rukáv), letní bunda, tepláková souprava krátké kalhoty, tepláky, spodní prádlo, plavky, kapesníky, pevnou obuv, sandály, boty na přezutí, pyžamo, ponožky, šátek, čepice, kšiltovka aj... Oblečení volte sportovní, pohodlné – do přírody a terénu. Nové boty nejdříve doma „rozchoďte“. Společenské hry Na výlety: batoh, pláštěnku – nepoškozenou!!!, láhev na pití, brýle proti slunci, krém na opalování, Repelent aj… - toaletní potřeby - kartáček na zuby, zubní pasta, ručník, mýdlo, opalovací krém aj… Na vyučování: penál, pero, tužky, nůžky, základní řada pastelek… Doklady a formuláře: zdravotní karta pojišťovny, prohlášení o bezinfekčnosti, očkovací průkaz - se předá zdravotnici u autobusu, před odjezdem nutná kontrola vlasů!!!!!! Pokud dítě bere nějaké léky, dejte mu je do sáčku, opatřete jménem a napište dávkování. Tento potom u autobusu předáte do rukou paní zdravotnice. Do zdravotního prohlášení o bezinfekčnosti napište: alergie, příp. léky, které dítě bere. Telefonní číslo pro případný kontakt s Vámi v době konání ŠVP. Neopomeňte připsat jakékoliv problémy, které by měla zdravotnice o Vašem dítěti vědět (pomočování, noční nespavost, blouznění, problémy se stravou…. ). Pokud dítě nesnáší autobus, dejte Kinedryl před cestou již doma a s sebou na cestu zpět. Odjezd : v pondělí 4. června 2018 v 8. 30 hod. od Špitálku, sraz: v 8.15 hod.. u Špitálku Návrat : v pátek 8.6. 2018 kolem 13. hodiny . Kapesné – dle uvážení rodičů. Cenné věci si děti berou na vlastní zodpovědnost. Neručíme za jejich poškození ani za ztrátu, neboť tyto předměty nesouvisí a nejsou potřebné k vyučování a pobytu.