Školní kolo ve florbale 2.- 5.tříd

florbalV úterý 15.3.2011 se uskutečnilo školní kolo ve florbale, kterého se zúčastnilo 41 žáků od 2.-5.třídy. V 11:30 se naši hráči odebrali od školy v doprovodu p.uč.Peřinové a Bezdíčkové do nedaleké sportovní haly, aby sehráli vzájemná utkání. Florbalové týmy byly již předem spravedlivě určeny.Kapitáni týmů: Ondřej Vařejčko, Jaroslav Peřina, Jiří Kratochvíl,Tomáš Pospíšil, Radek Pelc. Názvy týmů si hráči vybrali sami.např.Barcelona, HC-Prďolové, Predátoři, Hrůzokrálíci, HC-Rychumburk.
Po rozlosování do tabulky, začaly skutečné zápasy. Rozhodčí p.uč.Bezdíčková zahájila hru. Čekalo nás 10 napínavých zápasů po 6 minutách. Jak vše dopadlo?
1.místo HC-Rychumburk (kapitán Ondřej Vařejčko) 8 bodů
2.místo Barcelona (kapitán Jaroslav Peřina) 7 bodů
3.místo Hrůzokrálíci (kapitán Tomáš Pospíšil) 5 bodů
4.místo HC-Prďolové (kapitán Jiří Kratochvíl ) 4 body
5.místo Predátoři (kapitán Radek Pelc) 3 body

Fotogalerie

florbalflorbalflorbalflorbal
florbalflorbalflorbalflorbal
florbalflorbalflorbalflorbal
florbalflorbalflorbalflorbal
florbalflorbalflorbalflorbal