VÝHRA SOUTĚŽE DO KRÁLOVSTVÍ ŽELEZNIC V PRAZE

VÝHRA SOUTĚŽE DO KRÁLOVSTVÍ ŽELEZNIC V PRAZE Za krásným výletem plným zážitků stála jedna malá výzva. Namalujte železniční desatero. 26 dětí neváhalo a namalovalo deset důležitých pravidel, jak se správně chovat ve vlaku i v okolí nádraží a kolejí. Děti společně vytvořily 2 vlaky, které nám zajistili vítězství v soutěži a my se 13. 9. 2019 vydali do Prahy. Království železnic nám otevřelo své brány na celé dopoledne a dalo možnost vidět modely vlaků a zmenšených reálných míst. Řídili jsme autobus, tramvaj i vlak. Odpoledne se nám nechtělo jet ještě domů a tak jsme navštívili Petřínskou rozhlednu a Zrcadlové bludiště. Lanovkou jsme se nechali vyvést, 299 schodů rozhledny jsme bez váhání zdolali a viděli tak Prahu jako na dlani. V zrcadlovém bludišti se nám málem podařilo zbourat místnost smíchu, kde nás hodně pobavila zrcadla, která z nás udělala legrační lidi s velkýma i malýma hlavama, rukama i nohama. Den byl plný zážitků a dobrodružství. Soutěžit s Českými drahami se nám vyplatilo a cesta Pendolínem nám zakončila bezva výlet, na který budeme ještě dlouho vzpomínat.

Fotogalerie