UČIVO NA PÁTEK 20. 3. 2020

Milí rodiče, každý den Vám posílám nové úkoly, ty však nejsou pro Vás, ale pro děti. Je potřeba jen, abyste na ně dohlédli, aby je vypracovávaly a neseděly jen u počítače. Úkoly jsou stavěny na opakování, tak by neměl být žádný problém, kdyby se přece jen něco vyskytlo, máte můj telefon a můžete se kdykoliv ozvat. Přeji pevné zdraví a dobrou náladu, ať vše společně dobře dopadne. Moc pozdravů posílám samozřejmě i dětem. Vaše třídní učitelka Sochorová.

ČESKÝ JAZYK - Pokud se Ti včera povedl napsat dopis, dnešní úkol bude lehký. Přepiš dopis buď na poštovní adresu /dopis pošleš poštou / nebo e-mailem. Na tento e- mail mohou klidně napsat i rodiče, kteří by něco potřebovali.

MATEMATIKA - uč. str. 22/ cv. 5, 6 do sešitu DÚ

HRAVÁ MATEMATIKA - str.14 - celá strana

PŘEJI VÁM PŘÍJEMNÝ VÍKEND A ÚKOLY ZASE V PONDĚLÍ.