UČIVO NA PONDĚLÍ 23. 3. 2020

Milí žáci, někteří z Vás nepochopili, jak má vypadat dopis. Všechny, co přišli e- mailem, tak mají formu zprávy. Proto se podívej znovu do učebnice a zkus to vylepšit. Čekám na dopisy poštou a potom vše shrnu. Učebnice str. 117

PŘIPOMÍNÁM - Vlastivěda do 30. 3. – dějepisná část 1. Najdi na internetu /WIKIPEDE/ článek České národní obrození 2. Vyber si jednoho představitele, zjisti o něm co nejvíce informací a zapiš do sešitu 3. Zjisti, jak se podíleli prostí lidé na národním obrození a, zapiš do sešitu

Zeměpisná část Do sešitu přes průhledný papír obkresli mapu středočeského a jihočeského kraje, je v učebnici Vlastivědy str. 8 a 10 Zkus do nich zakreslit – velká města, barevně povrch a vodstvo

ČESKÝ JAZYK - UČ. STR. 56/27 DO SEŠITU DÚ

PRACOVNÍ SEŠIT - STR. 8/ 1, 2

MATEMATIKA - UČ. STR. 23/5

PRACOVNÍ SEŠIT - STR. 15/1, 2

PŘÍRODOVĚDA - PŘEČTI SI STRANU 58