Učivo od 23.3. do 29.3.

Český jazyk zelená písanka šípek - str. 47/cv.39,40, str. 46/cv. 38/přepiš do sešitu a urči rod,vzor./
Učebnice ČJ - str. 101/ cv. 3 - přepiš do sešitu, str. 100 - cv.2 - ústně nebo na folii.
Matematika učebnice 3. díl - str. 3/cv.2, str.4/cv.4,7,11. Anglický jazyk< učebnice str. 39/ zopakuj si čas, str. 41/ přečti a přelož - slovíčko, které neznáš, najdi v slovníku nebo na internetu.https://procvicovani-uciva.webnode.cz/anglicky-jazyk/a4-trida-chit-chat-2/ - zadej si anglický jazyk - chit- chat 2 a procvicčuj. Vlastivěda učebnice str. 32/ přečíst - počasí, podnebí a namalovat do sešitu vysvětlivky - jasno, polojasno atd. - str 32. Přírodověda - stáhnout přílohu pod názvem přírodověda na stránkách školy a nalepit do školního sešitu. Rodiče, kteří na mě nemají kontakt a nemluvili se mnou přes e - mailovou adresu, posílám kontakt - capovas@seznam.cz.
  • S pozdravem pěkného dne Čápová Soňa