UČIVO NA STŘEDU 8. 4. 2020

ČESKÝ JAZYK - http://rysava.websnadno.cz/ceskyjazyk_5.roc/cislovky1.htm

MATEMATIKA - PRACOVNÍ LIST ZE VČEREJŠKA

PŘÍRODOVĚDA - PRAC. LIST ŘEŠENÍÚKOL PRO DOBROVOLNÍKY - OPRAVDU JEN PRO TOHO, KDO BUDE CHTÍT - JSOU VELIKONOCE, URČITĚ DOMA NĚCO PEČETE, VYRÁBÍTE, PLETETE - COKOLIV, KDO BUDE CHTÍT, MŮŽE NÁM POSLAT FOTKU A MY JI DÁME NA TŘÍDU 5. A


DALŠÍ ÚKOLY BUDOU AŽ V ÚTERÝ 14. 4. 2020, TUDÍŽ SI UŽIJTE KRÁSNÉ VELIKONOČNÍ SVÁTKY, POHODU A SLUNEČNÉ DNY, ZDRAVÍ VÁS P. UČ. PAVLIŠOVÁPS: PRO 19 ŽÁKŮ, KTEŘÍ PLNÍ ÚKOLY NA ŠKOLE V PYŽAMU, OD VČEREJŠKA MÁM PROBLÉM SE PŘIHLÁSIT NA TYTO STRÁNKY, ÚKOLY DÁL PLŇTE, SNAD SE VŠE PODAŘÍ VYŘEŠIT. VÍM, ŽE I VÍTEK MÁ PROBLÉM SE PŘIPOJIT. KDO BY MĚL JEŠTĚ PROBLÉM S PŘIPOJENÍM NA STRÁNKY ŠKOLY V PYŽAMU, AŤ MI RODIČE, PROSÍM, POŠLOU SMS. DĚKUJI.

Fotogalerie