Domácí práce od 20. 4. do 24. 4.

Dobrý den všem!

Opět nás čeká další kousek práce. Podle vámi mně odesílaných úkolů shledávám, že valná většina z vás nemá s učením větší obtíže, což mě těší. Děkuji také za pěkné fotečky, ráda vidím úsměvy na vašich tvářích, posílejte dál i vaše domácí zvířátka a vše, co vás napadne, budu ráda.

Rodičům velice děkuji za spolupráci a poctivé zasílání zadaných úkolů ( - zasílejte prosím jen ty práce, které jsou označeny k zaslání). Jsem velice ráda, že tak pečlivě dohlížíte na děti a vzorně s nimi pracujete. 

Český jazyk - uč. str. 116 - opakování přídavných jmen - přečtěte si. Cv. 4 (první dvě spojení slov v jednot. čísle, druhá dvě v množném čísle) a cv. 5 (stačí jedno sloveso) vypracujte do cv.seš. - pošlete.

Pracovní sešit modrý - str. 69, 70.

Pracovní sešit žlutý - str. 55. (Kdo chce, může str, 54 - není nutné.)

 

Matematika - je poněkud obtížnější, ale to zvládnete! 

Učebnice str. 28, cv. 2, 5, 6. Str. 29, cv. 8 - pošlete, cv. 9, 10, 12, 14. Geometrie str. 30 - ústně.

Počítáme zpaměti - str. 13, cv. 49, 50.

 

Anglický jazyk - učebnice str. 51, prac.seš. str. 50. Str.51 - pošlete.

 

Prvouka - učebnice str. 61, 62 - přečíst. Prac. seš. str. 51 - pošlete.

 

Písanka - str. 19. Do sešitu na sloh napište libovolnou báseň jakéhokoliv rozsahu - plus obrázek - pošlete.