Učivo od 20.4. do 24.4.

Dobrý den, milí rodiče a žáci, všechny Vás zdravím v novém týdnu. Navazujeme na naši předešlou práci. Jsem ráda, že všichni vše zvládáte a sledujete výkladová videa a plníte pracovní listy do daného termínu ve Škole v pyžamu. Domácí portfólia prací se Vám jistě také zvětšila:)

Český jazyk

Uč. str. 116 - pracujte s textem, c) určete a vyznačte podmět a přísudek, základní skladební dvojice, ústně nebo na fólii, zopakujte si výklad z minulého týdne

- cv. 5 dle zadání, vypracujte do cv.seš ( papír do portfólia), zopakuj si červený rámec

PS - Šípek str. 8/ cv. 23, 24

str. 64 / cv. 14, 15

Matematika

Uč.III. str. 12, Zlomky cv. 2, 4 sledujte výkladová videa ve Škole v pyžamu, cv 3 opakuj, cv.seš.

str. 13 / cv. 7 opakuj a procvičuj, cv. seš.

Angličtina

Uč. (CB) str. 43 čti text písně a přelož, opakuj str. 42

PS ( WB) str 43 / cv. 4 vypracuj a procvičuj otázky a odpovědi:)

Vlastivěda

Průmysl, průmyslové závody, doprava surovin a výrobků

- práce s textem, čtení s porozuměním

- zapiš do sešitu odpovědi na otázky pod textem

Mějte se hezky, přeji Vám hodně sil a radosti při samostudiu Pracovní listy, výkladová videa a  další zprávy ve Škole v pyžamu. S pozdravem Vaše učitelka Šárka Burešová.