Úkoly na týden od 14.5. - 22.5. 2020

Milí rodiče a děti,
posílám úkoly na týden od 14.5.- 22.5. 2020

Čtení- Slabikář str. 82-85/seznámení s písmenem ch, Ch /

Slabikář str.82 (zakroužkuj velké Ch a malé ch)
           Pracovní list č. 38 (nauč se říkanku, čtení,...)

Psaní-    Písanka 4.díl str. 26,27 (psaní malého ch a velkého Ch)
              Písanka 5.díl str.1,3
              Pracovní list č. 39 (opis, diktát -  napiš do Sluníčkového sešitu)
              Pracovní list č. 38 (přepis -  napiš do Sluníčkového sešitu)

Matematika-      Pracovní sešit str. 30,31 (opakování a procvičování probraného učiva)
                          Pracovní list č. 40 (opakování učiva)
                          Pracovní sešit str. 31 cv. 5 -  přepiš do matematiky domácí
                          Pracovní sešit  4. díl -  str. 1, 5, 6 (jedná se o nové učivo SČÍTÁNÍ S PŘECHODEM DESÍTKY V OBORU ČÍSEL DO 20)
                           Pracovní list č. 41 (tento pracovní list je vyvozovací, dětem umožní lépe pochopit nové učivo)
                          Příloha - didaktická pomůcka k výkladu nového učiva /je lépe vytisknout na čtvrtku.. /.Žetonky si děti vystřihnou, poté s nimi mohou znázorňovat příklady s přechodem přes desítku.Místo žetonů lze použít i barevná víčka od plastových lahví apod.
                          Přikládám výukové video /použijte pouze tu část, kde je vysvětleno sčítání 9+... /.

Prosím, aby si děti  všechny pracovní listy  podepsané a očíslované ukládaly do desek.  Při návratu do školy si vše převezmu.
 Sledujte, prosím, informace týkající se otevření školy na našich webových stránkách.
 Děkuji vám za spolupráci a přeji pevné zdraví. S pozdravem Andrea Kučerová