UČIVO NA ČTVRTEK 21. 5. 2020

MATEMATIKA - UČ. STR. 19/ CV. 4, 5

 

VÁŽENÍ RODIČE, V PONDĚLÍ 25. 5. 2020 BUDOU ŽÁCI 5. A, B ČEKAT PŘED ŠKOLOU NA SVÉ PANÍ UČITELKY, KTERÉ SI JE VYZVEDNOU. ŽÁCI NEBUDOU SAMI VSTUPOVAT DO ŠKOLY. ČAS VYZVEDNUTÍ PRO 5. A, B JE MEZI 7.45 - 7. 50 HOD. 

V PONDĚLÍ SI S SEBOU VEZMOU:

ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ

VŠECHNY UČEBNICE, SEŠITY, PRACOVNÍ SEŠITY CO MAJÍ DOMA - VŠE PAK ZŮSTANE PO CELOU DOBU VE ŠKOLE, ŽÁCI SI NEBUDOU NOSIT NIC DOMŮ. MOHOU CHODIT NAPŘ. S BATŮŽKY, KDE BUDOU MÍT SVAČINU, PITÍ, ROUŠKY A ŽÁKOVSKOU KNÍŽKU.

DÁLE SI PŘINESOU OBLÍBENOU KNIHU, KTEROU BUDOU VE VOLNÝCH CHVILKÁCH - PAUZÁCH VE ŠKOLE ČÍST.

NEZAPOMEŇTE SI PŘINÉST VYROBENÁ SLUNÍČKA, ČTENÁŘSKÉ DENÍKY (KDO MŮŽE I KNÍŽKY, Z KTERÝCH ČETLI).

ŽÁCI, KTEŘÍ NEBUDOU CHODIT DO ŠKOLY, PRO NĚ ZŮSTAVÁ VŠE STEJNÉ, BUDOU MÍT ÚKOLY NA STRÁNKÁCH TŘÍDY + 5. A (ŠKOLA V PYŽAMU), 5. B (SKUTEC304). MŮŽE SE STÁT, ŽE BUDOU ÚKOLY NOVĚ ZADÁVÁNY V TEN DEN AŽ PO 13. HODINĚ (ODVÁDĚNÍ ŽÁKŮ DO JÍDELNY), NEBO NA STRÁNKÁCH TŘÍDY BUDE UČIVO DOPLNĚNO, ZATÍM NEDOKÁŽEME ODHADNOUT, CO NÁM PŮJDE A U ČEHO SE ZDRŽÍME.

DĚKUJEME VŠEM RODIČŮM ZA PŘÍJEMNOU SPOLUPRÁCI. UŽ SE NA VÁS MOC TĚŠÍME, P. UČ. PAVLIŠOVÁ A P. UČ. HAVLÍKOVÁ.

KDYBY BYL V NĚČEM PROBLÉM, S NĚČÍM, MÁTE NA NÁS KONTAKT, TAK NEVÁHEJTE A PIŠTE, VOLEJTE. K DISPOZICI PRO 5. B JE I P. UČ. SOCHOROVÁ.