DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO VŠECHNY

Vážení rodiče,
 
na webových stránkách školy naleznete veškeré informace k pondělku. Připomínám:
 
1. Děti si vyzvednu v čase 8:15 - 8:20 před hlavním vchodem.
2. Všichni musí mít s sebou vyplněné čestné prohlášení!!! (najdete ke stažení na stránkách školy pod odkazem "ke stažení", nebo si jej můžete vyzvednout ve vestibulu školy).
3. Žáci musí mít při vstupu do školy nasazenou roušku.
4. Výuka bude probíhat v blocích (vyučované předměty jsou český jazyk, matematika, prvouka).
 
Výuku končíme v 12:00. Děti, které nejsou přihlášené na oběd, odchází samostatně po 12:00 ze školy. Ostatní děti budou s paní vychovatelkou a v 12:30 odchází společně do školní jídlelny. Ti, kteří jsou přihlášení i na odpolední aktivity, potřebují pro vyzvedávání svého dítěte kontakt na paní vychovatelku Fikejzlovou, který jsem Vám již poslala na Váš e-mail (prosím zkontrolujte).
 
Dále....
  1. Pokud si chcete vyzvednout věci ze třídy (ručník, tělocvik, výtvarku, desky, polštář ad.) můžete. Musíte mě ale předem kontaktovat a domluvíme se na konkrétní den a čas. Je zakázáno vstupovat do školy po předchozí domluvě. Při vstupu do školy je nutná nasazená rouška a dezinfekce rukou.
  2.  Nepřihlášené děti mi nemusí nosit úkoly do školy. Nadále stačí vypracovávat doma a posílat online, jak už jsme zvyklí.
  3. Úkoly budu stále posílat na společný mail a třídní stránky. Od 25. 5. vždy až po skončení výuky daný den.
  4.  Všechny děti dostanou vysvědčení. Jak budou hodnoceni si můžete přečíst ve vyhlášce MŠMT. Přikládám odkaz: https://www.msmt.cz/ministerstvo/novinar/msmt-vydalo-vyhlasku-k-hodnoceni-druheho-pololeti-2019-2020
V případě dalších dotazů mě kontaktujte.
 
S pozdravem,
Mgr. Michaela Bednářová