Učivo 10. 6.

 • diktát - Pěnkava je velká jako moje pěst. Je to pták pěvec. Má pěknou modrou hlavu. Sedává na kupě sena. Často od odlétá a opět se vrací. Má stále naspěch. Diktát mi prosím pošlete do konce týdne ke kontrole. Děkuji.
 • procvičování na interaktivce - párové souhlásky
 • ČJ - pracovní list, 2 sloupečky (posílám v pdf do společného mailu)
 • hra - město, jméno, zvíře, věc
 • hra - plácačky
 • pětiminutovky
 • M - pracovní list (dokončení, cvičení 10, 11)
 • čtení z čítanky + otázky k textu
 • ČJ str. 43/1 + soutěž
 • interaktivní tabule - procvičování násobení a dělení 
 • PRV - opakování na testíček (zítra pošlu oskenovaný a můžete doma vyzkoušet) např. co máme dělat, abychom byli zdraví, řekni celou svou adresu (ulice, číslo, obec, PSČ), čísla na záchranné složky, jakou funkci mají plíce - dýchání, srdce - rozvádí krev po těle, žaludek - zpracovává potravu, mozek - řídící centrum, játra - zpracovávají živiny, střeva - trávení, poznej orgány na obrázku
 • PRV - str. 32 - 33 doplň a do sešitu poskládej obrázek a nakresli, co je pro tebe domovtuto práci mi prosím pošlete do konce týdne ke kontrole. Děkuji.

Fotogalerie