Jede, jede mašinka - interaktivní výstava v Poličce

Jede, jede mašinka - interaktivní výstava v Poličce
Za dob našich předků bylo cestování velice komplikované, zdlouhavé a strastiplné. Od 19. století se příchodem moderních dopravních prostředků vše změnilo. Jedním ze způsobů přepravy nejen osob, ale i nákladů se stala železnice.
„Připravte si jízdenky, prosím“, a můžeme společně vyrazit na dobrodružnou jízdu do století páry.
V průběhu cesty jsme se dozvěděli, co to byla koněspřežka, navštívili jsme kancelář pana přednosty, vyzkoušeli jsme si, jaké uniformy nosili v průběhu historie železničáři a jaké předměty k výkonu svého povolání potřebovali. Vše další uvidíte na fotografiích.

Fotogalerie

Jede, jede mašinka - interaktivní výstava v PoličceJede, jede mašinka - interaktivní výstava v PoličceJede, jede mašinka - interaktivní výstava v PoličceJede, jede mašinka - interaktivní výstava v Poličce
Jede, jede mašinka - interaktivní výstava v PoličceJede, jede mašinka - interaktivní výstava v PoličceJede, jede mašinka - interaktivní výstava v PoličceJede, jede mašinka - interaktivní výstava v Poličce
Jede, jede mašinka - interaktivní výstava v PoličceJede, jede mašinka - interaktivní výstava v PoličceJede, jede mašinka - interaktivní výstava v PoličceJede, jede mašinka - interaktivní výstava v Poličce
Jede, jede mašinka - interaktivní výstava v PoličceJede, jede mašinka - interaktivní výstava v PoličceJede, jede mašinka - interaktivní výstava v PoličceJede, jede mašinka - interaktivní výstava v Poličce
Jede, jede mašinka - interaktivní výstava v PoličceJede, jede mašinka - interaktivní výstava v PoličceJede, jede mašinka - interaktivní výstava v PoličceJede, jede mašinka - interaktivní výstava v Poličce
Jede, jede mašinka - interaktivní výstava v PoličceJede, jede mašinka - interaktivní výstava v PoličceJede, jede mašinka - interaktivní výstava v PoličceJede, jede mašinka - interaktivní výstava v Poličce
Jede, jede mašinka - interaktivní výstava v PoličceJede, jede mašinka - interaktivní výstava v PoličceJede, jede mašinka - interaktivní výstava v PoličceJede, jede mašinka - interaktivní výstava v Poličce
Jede, jede mašinka - interaktivní výstava v PoličceJede, jede mašinka - interaktivní výstava v PoličceJede, jede mašinka - interaktivní výstava v Poličce