Já bych rád k Betlému ...- výstava v Městském muzeu v Poličce

Já bych rád k Betlému ...- výstava v Městském muzeu v PoličceZde si žáci nejdříve vyrobili 2 vánoční ozdoby a poté jsme se šli podívat na různé druhy vystavovaných betlémů.

Fotogalerie

Já bych rád k Betlému ...- výstava v Městském muzeu v PoličceJá bych rád k Betlému ...- výstava v Městském muzeu v PoličceJá bych rád k Betlému ...- výstava v Městském muzeu v PoličceJá bych rád k Betlému ...- výstava v Městském muzeu v Poličce
Já bych rád k Betlému ...- výstava v Městském muzeu v PoličceJá bych rád k Betlému ...- výstava v Městském muzeu v PoličceJá bych rád k Betlému ...- výstava v Městském muzeu v PoličceJá bych rád k Betlému ...- výstava v Městském muzeu v Poličce
Já bych rád k Betlému ...- výstava v Městském muzeu v PoličceJá bych rád k Betlému ...- výstava v Městském muzeu v PoličceJá bych rád k Betlému ...- výstava v Městském muzeu v PoličceJá bych rád k Betlému ...- výstava v Městském muzeu v Poličce
Já bych rád k Betlému ...- výstava v Městském muzeu v PoličceJá bych rád k Betlému ...- výstava v Městském muzeu v PoličceJá bych rád k Betlému ...- výstava v Městském muzeu v PoličceJá bych rád k Betlému ...- výstava v Městském muzeu v Poličce