POHÁDKOVÝ KARNEVAL NA ZŠ SMETANOVA - 14.2.2013


POHÁDKOVÝ KARNEVAL NA ZŠ SMETANOVA - 14.2.2013

14.2.2013 pořádala školní družina „Dětský pohádkový karneval“. Účast byla vzhledem k prostoru družiny veliká – 62 dětí. Většina dětí měla velmi pěkné masky. Jen 7 dětí si masky nepřineslo.

Na karneval byli pozváni žongléři – Linda Barrijová s partnerem, kteří děti zaujali svým programovým vystoupením. Oba po vystoupení učili děti zvládat prvky svého umění. Později se děti snažily kreativně pohybovat na hudbu dětských CD.

Porota složená z rodičů, učitelů a 2 žákyň druhého stupně naší školy, navrhla 10 nejlepších kostýmů. 10 dětí tak mělo možnost si vybrat odměnu z drobných dárků (fixy, pastelky, pexeso, dětské karty, čepice, sušenky, bonbony). Ani ostatní děti neodešly s prázdnou – odnesly si větrníky z barevného kartónu, výrobky z keramiky, korálky – vyrobila Sárka Bohatá, malé pastelky, samolepky, zvířátka z kartónu, sušenky, bonbony a v neposlední řadě děti dostaly diplom za účast.

Chtěli bychom poděkovat rodičům, kteří si našli čas a připravili dětem masky nebo dokonce upekli dětem sladkosti. Děkujeme za pomoc i našim pedagogickým kolegům.

Fotogalerie