Tvoříme knížku z našich vlastních básniček

Tvoříme knížku z našich vlastních básničekVe 2. třídě jsme si vytvořili vlastní knížku s pohádkami a letos to bude knížka s básničkami, které jsme si sami složili. Každý si přepsal svoji básničku na čtvrtku a poté si ji i ztvárnil. Protože chybělo hodně žáků, tak musíme počkat na ně,až si i oni dodělají obrázky a pak nám paní knihovnice z jednotlivých listů vytvoří knížku.

Fotogalerie

Tvoříme knížku z našich vlastních básničekTvoříme knížku z našich vlastních básničekTvoříme knížku z našich vlastních básničekTvoříme knížku z našich vlastních básniček
Tvoříme knížku z našich vlastních básničekTvoříme knížku z našich vlastních básničekTvoříme knížku z našich vlastních básničekTvoříme knížku z našich vlastních básniček
Tvoříme knížku z našich vlastních básničekTvoříme knížku z našich vlastních básniček