Poznávání vesnice PŘEDHRADÍ

Poznávání vesnice PŘEDHRADÍDo Předhradí jsme se dostali autobusem, tam si nás převzal Andrejčin dědeček pan Pavlišta a začala nádherná prohlídka Předhradí, kterou jsme zakončili v Panské zahradě. Jelikož v Předhradí bydlí Andrejka Pavlištová, tak si pro nás připravila hru. Poté jsme si opekli uzeninu. Před odchodem do Skutče jsme ještě navštívili faru, kde mají výstavu. Tentokrát nás počasí zklamalo, protože když jsme šli pěšky do Skutče přes Zbožnov, tak jsme zmokli.Tímto bychom chtěli poděkovat Andrejčiným rodičům, prarodičům a jejich přátelům za perfektní zázemí u nich na Předhradí. Děkujeme!!!

Fotogalerie

Poznávání vesnice PŘEDHRADÍPoznávání vesnice PŘEDHRADÍPoznávání vesnice PŘEDHRADÍPoznávání vesnice PŘEDHRADÍ
Poznávání vesnice PŘEDHRADÍPoznávání vesnice PŘEDHRADÍPoznávání vesnice PŘEDHRADÍPoznávání vesnice PŘEDHRADÍ
Poznávání vesnice PŘEDHRADÍPoznávání vesnice PŘEDHRADÍPoznávání vesnice PŘEDHRADÍPoznávání vesnice PŘEDHRADÍ
Poznávání vesnice PŘEDHRADÍPoznávání vesnice PŘEDHRADÍPoznávání vesnice PŘEDHRADÍPoznávání vesnice PŘEDHRADÍ
Poznávání vesnice PŘEDHRADÍPoznávání vesnice PŘEDHRADÍPoznávání vesnice PŘEDHRADÍPoznávání vesnice PŘEDHRADÍ
Poznávání vesnice PŘEDHRADÍ