Poznávání vesnice HLUBOKÁ

Poznávání vesnice HLUBOKÁNejdříve jsme dojeli autobusem do Předhradí. Odtud jsme se vydali pěšky přes Hněvětice do Hluboké k rozhledně Borůvka. Po jejím zdolání měla pro nás Andrejka Sejkorová připravenou hru. Po nezbytném nakoupení nanuků jsme šli na autobus, který nás dovezl zpátky do Skutče. Tímto bychom chtěli poděkovat rodičům Andrejky Sejkorové za perfektní přípravu tohoto dopoledne. Děkujeme!!!

Fotogalerie

Poznávání vesnice HLUBOKÁPoznávání vesnice HLUBOKÁPoznávání vesnice HLUBOKÁPoznávání vesnice HLUBOKÁ
Poznávání vesnice HLUBOKÁPoznávání vesnice HLUBOKÁPoznávání vesnice HLUBOKÁPoznávání vesnice HLUBOKÁ
Poznávání vesnice HLUBOKÁPoznávání vesnice HLUBOKÁPoznávání vesnice HLUBOKÁPoznávání vesnice HLUBOKÁ
Poznávání vesnice HLUBOKÁPoznávání vesnice HLUBOKÁPoznávání vesnice HLUBOKÁ