Po stopách Keltů

Po stopách KeltůPo stopách Keltů - Expozice je umístěna v 6 místnostech prvního patra zámku. Seznámili jsme se s keltskou kulturou, řemesly, s jejich každodenním životem a také jsme blíže poznali charakter keltských staveb a osídlení díky velkoplošnému modelu oppida Hradiště u Nasavrk, modelu polozemnice a pomocí animací v multimediálním informačním systému. Expozici doplňují repliky železných a bronzových spon, švartnových náramků, bronzových šperků a zbraní. Po projití všech místností jsme se vydali po Kelstké naučné stezce do Hradiště, kde na nás čekal autobus. Počasí nám přálo a svítilo sluníčko. Vše se vydařilo ke spokojenosti žáků, tak i pedagogů.

Fotogalerie

Po stopách KeltůPo stopách KeltůPo stopách KeltůPo stopách Keltů
Po stopách KeltůPo stopách KeltůPo stopách KeltůPo stopách Keltů
Po stopách KeltůPo stopách KeltůPo stopách KeltůPo stopách Keltů