Podzimní kamarádi

Příroda posledních dnů nám začala hýřit barvami, nejbarevnější roční období je tady. Na fotografiích vidíte, jak jsme si poradili s podzimními přírodninami my. Spolužák Maty zajistil dýně (prý Bohatí si je letos ani moc nepřáli, to ony samy si vyrostly), Martínkova maminka zapůjčila tavnou pistoli, ostatní maminky zajistily potřebné náčiní, s paní asistentkou Veselou jsme pomohly zdolat tvrdou slupku a zbytek už byl na dětech. Práce je velmi bavila a musela jsem je moc pochválit nejen za jejich tvůrčí přístup, ale hlavně za velmi pěkné chování po celou dobu práce. Naši „dýňáčci“ zdobí zatím školní chodbu , ale mají slíbený prázdninový víkend na hradě! Kdo ví, čemu se přiučí od košumberských strašidýlek a skřítků? Určitě nám to, až se vrátíme z prázdnin, všechno povědí.

Fotogalerie