7.B - Mgr. Michaela Bohatá

Seznam žáků

• 6 B

Rozvrh hodin

1. hodina2. hodina3. hodina4. hodina5. hodina6. hodina7. hodina8. hodina9. hodina
PondělíAJZHVČJLINF
ÚterýČJLMFDAJVOL.VOL.
StředaČJLZMVVVVOV
ČtvrtekAJČJLMPVPV
PátekDČJLMFTVTV

Aktuality třídy

KONZULTAČNÍ DEN 7.11.2018

Ve středu 7.11.2018 se od 15.00 hod. koná konzultační den. Nepřítomni: Mgr. Michaela Bohatá - nemoc, Mgr. Štěpán Doležal - účast na školní akci

fPrvní den v 7.B.

Začínáme.

Nový školní rok

NOVÝ ŠKOLNÍ ROK 2018 - 2019

Nový školní rok 2018 - 2019 začne v pondělí 3. září 2018.
  • 1. - 2. třída do 9:30 hod.
  • 3. - 5. třída do 10:35 hod.
  • 6. - 9. třída do 11:30 hod.
  • POKYNY K OZDRAVNÉMU POBYTU V CHORVATSKU

V uvedeném odkazu najdete informace k ozdravnému pobytu v Chorvatsku a formulář Prohlášení o bezinfekčnosti.

VÝPIS ZNÁMEK

V pátek 5. ledna 2018 bude žákům vydán výpis známek za II. čtvrtletí školního roku 2017/2018.

KONZULTAČNÍ DEN

Ve středu 10. ledna 2018 proběhne od 14:00 do 17:30 konzultační den.

VÁNOČNÍ PROJEKTOVÝ DEN 2. STUPNĚ

Ve středu se na naší škole učilo trochu netradičně. V každé třídě na žáky čekali dva vyučující se zajímavými tématy v podobě soutěží, tajenek, interaktivních či únikových her.

KONZULTAČNÍ DEN

Ve středu 8. listopadu od 14:00 do 17:30 se uskuteční konzultační den.

ANGLICKÉ DIVADLO

V pondělí 23. října se žáci zúčastní divadelního představení v anglickém jazyce v Luži. Vstupné 60 Kč.

ROZVRH PRACOVNI VYCHOVY

1. ŠKOLNÍ DEN

4. září 2017 byl slavnostně zahájen nový školní rok 2017/2018.

Pátý den 9. 6. 2017

Čtvrtý den 8. 6. 2017

Třetí den 7. 6. 2017

Druhý den 6. 6. 2017

První den 5. 6. 2017

Dopravní výchova v páté třídě

7. místo v národním finále ČR

fDvě turnajová kola museli zdolat účastníci národního finále pro Čechy. Cestu mezi elitu si klestili přes okresní a krajskou eliminaci. A již nyní lze tvrdit, že dosáhli obrovského úspěchu. Osm nejlepších chlapeckých týmů čekalo na další výzvu. Ta se uskutečnila ve čtvrtek 23. 3. v Olomouci. Mezi soutěžními týmy byli florbalisté ze Šternberka, Moravských Budějovic, Dobrušky, Zlína, Havířova, 2 týmy ze Znojma a naše škola, která zastupovala Pardubický kraj.

První zápas jsme sehráli s pozdějším vítězem celého turnaje, a to s týmem Znojma (5:5). Druhý zápas s Dobruškou, která se zařadila mezi finalisty, jsme hráli (4:5). Třetí zápas měly přesvědčivě v rukou Moravské Budějovice (1:5). Poslední zápas o umístění s velkou převahou vyhrál zaslouženě náš tým 9:1. Nejlepšími střelci tohoto celonárodního finále byli: Lukáš Dvořáček (6 branek), Radek Čejka (4 branky), David Adámek (4 branky) a Marek Krčil (3 branky). V brance vynikající Marek Vařejčko předvedl mnoho brankařských zákroků. Velké poděkování patří všem hráčům tohoto týmu, kteří se pravidelně a pečlivě připravovali na tento velký sportovní zážitek, aby mohli kvalitně reprezentovat naši školu, ale i také Pardubický kraj. Dále všem rodičům hráčů, kteří je přijeli do Olomouce povzbuzovat a vytvořit nezapomenutelnou atmosféru.

Sestava hráčů: Marek Vařejčko (brankář), L. Dvořáček, M. Krčil, D. Adámek, R. Čejka, D. Letl, J. Jüthner, P. Fajmon, V. Šebek, V. Kyncl, D. Zeman.

ZŠ Smetanova

Výlet do přírodní rezervace Ransko

Návštěva výstavy - Jak se žilo v pravěku

Jak se žilo v pravěku

Návštěva výstavy - Příroda východního Polabí

Návštěva výstavy - České korunovační klenoty na dosah

ZLATO,ZLATO,ZLATO !!!

f Postup na republikové kolo do Olomouce

Po vítězství v okresním kole jsme se v úterý 24. ledna zúčastnili krajského kola ve florbale, které se poprvé pořádalo ve Skutči. Turnaje se zúčastnilo 8 základních škol z celého Pardubického kraje. Nás čekaly tři zápasy ve skupině a následně vyřazovací utkání.

Vstup do turnaje byl podle našich představ. V prvním zápase se Sezemicemi jsme dominovali a zaslouženě vyhráli 4:0. Ve druhém utkání s týmem ze Svitav jsme vyhráli 7:5 a v posledním zápase ve skupině jsme porazili Základní školu z Králík 3:2. Do vyřazovacích bojů jsme postoupili z prvního místa s plným ziskem bodů (9 bodů), a to zcela zaslouženě. V semifinále nás čekal sympatický tým - Základní škola z Proseče. V tomto utkání jsme dominovali hlavně zakončením a zvítězili 4:0. V posledním finálovém a nejdůležitějším zápase jsme narazili na vítěze z druhého semifinálového utkání, byla to ZŠ ze Svitav. Finálový zápas byl pouze v naší režii, hned v úvodu utkání jsme vedli nádhernou střelou Lukáše Dvořáčka a po krásných kombinačních akcích jsme jednoznačně zvítězili 6:0. Nesmíme ani zapomenout na vynikajícího brankáře Marka Vařejčka, který ve vyřazovacích zápasech neobdržel ani jednu branku.