5.B - Marcela Plíšková

Seznam žáků

• 5 B

Rozvrh hodin

1. hodina2. hodina3. hodina4. hodina5. hodina6. hodina7. hodina8. hodina9. hodina
PondělíMČJLTVTVAJVL
ÚterýČJLAJMTV
StředaČJLAJMVLČJL
ČtvrtekČJLAJMHV
PátekČJLINFČJLVVPV

Aktuality třídy

2. KONTROLNÍ PRÁCE Z MATEMATIKY

Ve čtvrtek 18. ledna 2018 budou žáci psát 2. kontrolní práci z matematiky: dělení dvojciferným dělitelem, násobení dvoj- a trojciferným číslem, slovní úlohy, římské číslice, zlomky, přednost matematických operací, zaokrouhlování čísel, obvod trojúhelníku, čtverce a obdélníku, jednotky délky, hmotnosti a času, obsah čtverce a obdélníku a jejich jednotky

Dne 10.ledna 2018 se uskuteční od 14:00 h -17:30 h konzultační den.

Konzultační den

Vánoční nadílka v 5.B

Zdobení stromečku-SeniorCentrum Skuteč

Železnice, obuvnictví a kamenictví ve Skutči

1. KONTROLNÍ PRÁCE Z MATEMATIKY

Ve středu 15. listopadu: sčítání, odčítání, násobení a dělení přirozených čísel, slovní úlohy, konstrukce trojúhelníku, čtverce, obdélníku.

Český jazyk a Halloween

KONZULTAČNÍ DEN

Ve středu 8. listopadu od 14:00 do 17:30 se uskuteční konzultační den.

Hrošiáda

hVe středu 27.9.2017 se konalo podzimní kolo atletických závodů \\\\\\\"Hrošiáda\\\\\\\" v Hrochově Týnci. Stalo se na naší škole tradicí, že se účastníme každého jejího kola.Sportovci soutěží v 5 sportovních disciplínách a jsou rozděleni do 4 věkových kategorií.Mezi hlavní disciplíny patří skok, hod a běh(sprint a vytrvalost).Závěr vždy patří královské sportovní disciplíně a tím je štafeta 4x60m.

V letošním kole nás reprezentovali:

1.stupeň

Tereza Henychová 3.B, Alžběta Váňová 3.B, Michal Prouza 3.B,David Krčil 3.A, Vít Karafiát 5.B,Jan Müller 5.A,Tereza Peřinová 5.A, Anna Drobná 5.A

2.stupeň

Leona Novotná 7.,Tereza Veselá 7.,Vít Novák 7., Daniel Sršeň 7.,Adéla Burešová 8.,Michaela Uličná 8.,Ondřej Sodomka 9.,Tomáš Vobejda 9.

Oba tyto týmy získaly ten nejcennější kov-zlato. Všem sportovcům blahopřejeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

ANGLICKÉ DIVADLO

V pondělí 23. října se žáci zúčastní divadelního představení v anglickém jazyce v Luži. Vstupné 60 Kč.

Dopravní kurz v Chrudimi

Schůzka SRPDŠ

SCHŮZKA

První školní den v 5.třídě

Závěr školního roku 2016/2017

ŠKOLNÍ VÝLET 4.B

Poznáváme obce našich spolužáků

Putujeme po okolí Skutče

Ochutnávka a poznávání exotického ovoce a zeleniny ve 4.B

Ochutnávka exotického ovoce a zeleniny

Dopravní výchova

V pátek 5. května jsme se věnovali dopravní výchově.

Oslava a příprava Čarodějnic 2017 ve 4.B

Tak je potřeba se patřičně připravit!!!