3.B - Zdeňka Sochorová

Seznam žáků

  • 3 B

Rozvrh hodin

 1. hodina2. hodina3. hodina4. hodina5. hodina6. hodina7. hodina8. hodina9. hodina
PondělíČJLAJMPRVTV
ÚterýTVTVČJLMPRV
StředaČJLMČJLAJHV
ČtvrtekČJLMČJLAJPV
PátekČJLMVVVV

Aktuality třídy

KONZULTAČNÍ DEN

Ve středu 8. listopadu od 14:00 do 17:30 se uskuteční konzultační den.

Pozvání skutečského mysliveckého sdružení

Pozvání skutečského mysliveckého sdružení

Hrošiáda

hVe středu 27.9.2017 se konalo podzimní kolo atletických závodů \\\\\\\"Hrošiáda\\\\\\\" v Hrochově Týnci. Stalo se na naší škole tradicí, že se účastníme každého jejího kola.Sportovci soutěží v 5 sportovních disciplínách a jsou rozděleni do 4 věkových kategorií.Mezi hlavní disciplíny patří skok, hod a běh(sprint a vytrvalost).Závěr vždy patří královské sportovní disciplíně a tím je štafeta 4x60m.

V letošním kole nás reprezentovali:

1.stupeň

Tereza Henychová 3.B, Alžběta Váňová 3.B, Michal Prouza 3.B,David Krčil 3.A, Vít Karafiát 5.B,Jan Müller 5.A,Tereza Peřinová 5.A, Anna Drobná 5.A

2.stupeň

Leona Novotná 7.,Tereza Veselá 7.,Vít Novák 7., Daniel Sršeň 7.,Adéla Burešová 8.,Michaela Uličná 8.,Ondřej Sodomka 9.,Tomáš Vobejda 9.

Oba tyto týmy získaly ten nejcennější kov-zlato. Všem sportovcům blahopřejeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

ŘEDITELSKÉ VOLNO

Na pátek 29. září 2017 bylo z důvodu dokončení rekonstrukčních prací vyhlášeno ŘEDITELSKÉ VOLNO.

1. ŠKOLNÍ DEN

4. září 2017 byl slavnostně zahájen nový školní rok 2017/2018.

Ukončení školního roku 2016-2017

Vysvědčení

Červen

Práce v hodinách

Vycházka a opékání

15.6.

Florbal

13.6.

Ukázka dravců

12.6.

Knihovna

5.6.

Školní výlet

1.6.

2.A a 2.B

29.5.-učíme se společně

Koncert žáků ZUŠ

23.5.

Květen

Práce v hodinách

Knihovna

19.5. na téma: Literatura

Ochutnávka exotického ovoce a zeleniny

5.5.

Čarodějnický den

28.4.

Knihovna

24.4.- na téma : Božena Němcová

Duben

Práce v hodinách

Knihovna

27.3.- na téma:Václav Čtvrtek

Koncert v KK

23.3.

Březen

Práce v hodinách

Návštěva muzea

3.3.

Jak se vyznáme v knihovně

20.2.

Únor

Práce v hodinách

23.-27.1.

27.1.

Vyšívání

leden

Florbal-krajské kolo

24.1.

Knihovna

23.1.

Leden

Práce v hodinách

Odpoledne ve školní družině

leden

Vánoční den

22.12.

Vánoční setkání v knihovně

21.12.

Bruslení

20.12.

Divadelní představení \"Zlatovláska\"

19.12. Pardubice

22.12.Výuka pouze do 11.00 hod.

22.12.

20.12.Bruslení

20.12.

Prosinec

Práce v hodinách

Výstava betlémů

7.12. muzeum ve Skutči

Zdobení vánočního stromečku v SeniorCentru

6.12.

Mikulášská nadílka

5.12.

Listopad

Práce v hodinách.

Ukončen plavecký výcvik

24.11. předáno mokré vysvědčení

Adventní jarmark žáků Spzš v KK

23.11.

Knihovna - pokračujeme v setkáních z první třídy

9.11.

16.11. SRPDŠ od 14.00 do 17.00

Informace o prospěchu a chování.

Podzimní výlet na hrad Košumberk

4.11.

Pečeme

25.10.

Divadelní představení

žáci z Luže

Říjen

Práce dětí při hodinách VV a PV, didaktické hry.

Září

30.9.

Školní rok 2016/2017

2.B

Schůzka SRPDŠ

Ve středu 21.9. od 15:00 se koná společná schůzka SRPDŠ.

Zahájení plaveckého výcviku

Ve čtvrtek 8.9. od 8:00-10:00 bude zahájen plavecký výcvik.Vedoucí plaveckého výcviku Mgr.Jana Peřinová,Mgr.Jaroslav Jelínek

Vysvědčení

30.6.

Turistika a opékání

28.6.

Učivo 20.-24.6.

24.6.

Na koncertě žáků ZUŠ ve Skutči

K kulturním domě

Školní výlet - Častolovice

15.6.

Učivo 13.-17.6.

17.6.

Učivo 6.-10.6.

10.6.

Učivo 30.5.-3.6.

3.6.

Učivo 23.-27.5.

27.5.

Knihovna - šesté setkání

19.5.

Učivo 16.-20.5.

20.5.

Učivo 9.-13.5.

13.5.

Učivo 2.-6.5.

6.5.

Čarování v kuchyni

29.4.

Učivo 25.-29.4.

29.4.

Exkurze - kravín

25.4.

Učivo 18.-22.4.

22.4.

Knihovna - páté setkání

21.4.

Učivo 11.-15.4.

15.4.

Učivo 4.-8.4.

8.4.

O včelách a lidech

7.4.

Učivo 29.3.-1.4.

1.4.

Učivo 21.-23.3.

23.3.

Učivo 14.-18.3.

18.3.

Knihovna - čtvrté setkání

17.3. - tentokrát v městském muzeu s kreslířem Janem Lušovským

Učivo 7.-11.3.

11.3.

Učivo 29.2.-4.3.

4.3.

Učivo 15.-19.2.

19.2.

Knihovna - třetí setkání

18.2.

Učivo 8.-12.2.

12.2.

Učivo 1.-5.2.

5.2.

Vysvědčení 28.1.

Naše první vysvědčení!

Učivo 25.-28.1.

29.1.

Plavání

27.1.

Bruslení

26.1.

Učivo 18.-22.1.

22.1.

Knihovna - druhé setkání

22.1.

Návštěva dětí z MŠ Předhradí

21.1.

Návštěva předškoláčků z MŠ Poršova

14.1.

Bruslení

12.1.

Učivo 11.-15.1.

15.1.

Učivo 4.-8.1

8.1.

Háčkovaný svět

7.1.- výstava: muzeum Skuteč

Vánoční den

22.12.

Divadlo - \"Krkonošské pohádky\"

21.12. Pardubice

Učivo 14.-18.12.

18.12.

Knihovna - první setkání

17.12.

Plavání

16.12.

Zdobení vánočních stromečků - Domov důchodců

15.12.

Bubenická show Michala Bečky

14.12.

Učivo 7.-11.12.

11.12.

Mikulášská nadílka

4.12.

Učivo 30.11.-4.12.

4.12.

Učivo 23.-27.11.

27.11.

Učivo 16.-20.11.

20.11.

Učivo 9.-13.11.

13.11.

11.11.SRPDŠ

6.11.

Učivo 2.-6.11.

6.11.

Hudební program

22.10.

Učivo 19.-23.10.

24.10.

Bramborový týden

19.10.

Učivo 12.-16.10.

16.10.

Učivo 5.-9.10.

9.10.

Učivo 29.9.-2.10.

2.10.

Učivo 21.-25.9.

27.9.

Drakiáda

22.9.

Učivo 14.-18.9.

18.9.

A jsou z nás prvňáčci!!!

První školní dny...

Prvňáčky přivítal pan starosta Pavel Bezděk

11.září slavnostně přivítal naše nové prvňáčky v 1.A a v 1.B pan starosta Pavel Bezděk a popřál jim krásný začátek školního roku,radost ze školy a úspěšné plnění školních povinností.