1.A - Mgr. Gabriela Skalová

Seznam žáků

• 1 A

Rozvrh hodin

1. hodina2. hodina3. hodina4. hodina5. hodina6. hodina7. hodina8. hodina9. hodina
PondělíČJLMČJLTV
ÚterýČJLMTVTV
StředaČJLMČJLPRV
ČtvrtekČJLMČJLHV
PátekČJLMPVVV

Aktuality třídy

Bruslení

9.1.

KONZULTAČNÍ DEN

Ve středu 10. ledna 2018 proběhne od 14:00 do 17:30 konzultační den.

VÝPIS ZNÁMEK

V pátek 5. ledna 2018 bude žákům vydán výpis známek za II. čtvrtletí školního roku 2017/2018.

POHLED DO SVĚTA HMYZU A BEZOBRATLÝCH

Ve čtvrtek 7. prosince a v pátek 8. prosince se žáci zúčastnili interaktivní přednášky pana Karla Švece. Z jeho webových stránek: Jsme jediná společnost v České republice zabývající se přednáškami o rozsáhlém světě bezobratlých, převážně hmyzu (brouků, švábů, pakobylek, ploštic,...), ale také štírů, pavouků, mnohonožek, stonožek apod. Nejedná se o teoretickou věc, nýbrž o názornou ukázku exemplářů z jedinečné sbírky v České republice čítající více než 50 druhů živých exemplářů z celého světa. Součástí je ukázka největších brouků světa.

Tuto sbírku máte možnost navštívit i během Vánoční výstavy.

Zdobení vánočního stromečku v SeniorCentru

6.12.

Adventní výstava SpZŠ v KK

29.11.

Cvičíme

Cvičíme v hale

19. 10. koncert Pavla Nováka

Ve středu jsme se vypravili do KD ve Skutči, kde jsme zhlédli hudebně naučné vystoupení, u kterého jsme si i zazpívali a zatančili.

Je říjen a my...

Je říjen a my už umíme číst slova, počítat do pěti.. Největší dřina je poslouchat naši paní učitelku na slovíčko. Když se nám ale daří, dostáváme jedničky, pochvaly, usměváčky a dokonce diamanty!!!

Tvořeníčko tvoření

Jsme moooc šikovné děti! Rádi malujeme, lepíme, stříháme. Toto jsou některé z našich výtvorů.

KONZULTAČNÍ DEN

Ve středu 8. listopadu od 14:00 do 17:30 se uskuteční konzultační den.

Koncertní pořad Pavla Nováka

Ve čtvrtek 19.10.od 10:30 navštíví v KK naši žáci pořad \"Řemeslo má zlaté dno\". Vstupné 50Kč.

ŘEDITELSKÉ VOLNO

Na pátek 29. září 2017 bylo z důvodu dokončení rekonstrukčních prací vyhlášeno ŘEDITELSKÉ VOLNO.

1. ŠKOLNÍ DEN

4. září 2017 byl slavnostně zahájen školní rok 2017/2018.