1.A - Mgr. Gabriela Skalová

Seznam žáků

• 1 A

Rozvrh hodin

1. hodina2. hodina3. hodina4. hodina5. hodina6. hodina7. hodina8. hodina9. hodina
PondělíČJLMČJLTV
ÚterýČJLMTVTV
StředaČJLMČJLPRV
ČtvrtekČJLMČJLHV
PátekČJLMPVVV

Aktuality třídy

Plavání

březen

VÝPIS ZNÁMEK A KONZULTAČNÍ DEN

V pátek 20. dubna bude žákům vydán výpis známek a ve středu 25. dubna proběhne konzultační den od 14:30 do 17:30.

Z důvodu nepřítomnosti p.uč.Bezdíčkové bude konzultační den třídy 1.A v úterý 24.4.od 14:00-17:00.

ŘEDITELSKÉ VOLNO

Na pondělí 30. dubna a 7. května 2018 bylo ředitelem školy vyhlášeno ředitelské volno z důvodu dokončení rekonstrukčních prací uvnitř školy (plánované úklidové a malířské práce po rekonstrukcích).

Bruslení

9.1.

KONZULTAČNÍ DEN

Ve středu 10. ledna 2018 proběhne od 14:00 do 17:30 konzultační den.

VÝPIS ZNÁMEK

V pátek 5. ledna 2018 bude žákům vydán výpis známek za II. čtvrtletí školního roku 2017/2018.

POHLED DO SVĚTA HMYZU A BEZOBRATLÝCH

Ve čtvrtek 7. prosince a v pátek 8. prosince se žáci zúčastnili interaktivní přednášky pana Karla Švece. Z jeho webových stránek: Jsme jediná společnost v České republice zabývající se přednáškami o rozsáhlém světě bezobratlých, převážně hmyzu (brouků, švábů, pakobylek, ploštic,...), ale také štírů, pavouků, mnohonožek, stonožek apod. Nejedná se o teoretickou věc, nýbrž o názornou ukázku exemplářů z jedinečné sbírky v České republice čítající více než 50 druhů živých exemplářů z celého světa. Součástí je ukázka největších brouků světa.

Tuto sbírku máte možnost navštívit i během Vánoční výstavy.

Zdobení vánočního stromečku v SeniorCentru

6.12.

Adventní výstava SpZŠ v KK

29.11.

Cvičíme

Cvičíme v hale

19. 10. koncert Pavla Nováka

Ve středu jsme se vypravili do KD ve Skutči, kde jsme zhlédli hudebně naučné vystoupení, u kterého jsme si i zazpívali a zatančili.

Je říjen a my...

Je říjen a my už umíme číst slova, počítat do pěti.. Největší dřina je poslouchat naši paní učitelku na slovíčko. Když se nám ale daří, dostáváme jedničky, pochvaly, usměváčky a dokonce diamanty!!!

Tvořeníčko tvoření

Jsme moooc šikovné děti! Rádi malujeme, lepíme, stříháme. Toto jsou některé z našich výtvorů.

KONZULTAČNÍ DEN

Ve středu 8. listopadu od 14:00 do 17:30 se uskuteční konzultační den.

Koncertní pořad Pavla Nováka

Ve čtvrtek 19.10.od 10:30 navštíví v KK naši žáci pořad \"Řemeslo má zlaté dno\". Vstupné 50Kč.

ŘEDITELSKÉ VOLNO

Na pátek 29. září 2017 bylo z důvodu dokončení rekonstrukčních prací vyhlášeno ŘEDITELSKÉ VOLNO.

1. ŠKOLNÍ DEN

4. září 2017 byl slavnostně zahájen školní rok 2017/2018.