2.A - Mgr. Gabriela Skalová

Seznam žáků

• 1 A

Rozvrh hodin

1. hodina2. hodina3. hodina4. hodina5. hodina6. hodina7. hodina8. hodina9. hodina
PondělíČJLMČJLVVVV
ÚterýTVTVČJLMPRV
StředaČJLTVMPV
ČtvrtekČJLMČJLPRV
PátekČJLMČJLHV

Aktuality třídy

KONZULTAČNÍ DEN 7. 11. 2018

Ve středu 7.11.2018 se od 15.00 hod. koná konzultační den.

Beseda v knihovně.

Začínáme ve druhé třídě!

fJsme již druháci.

Myslivecký den ve Skutíčku

V pátek 7. 9. 2018 jsme nelenili a vyšlápli s našimi druháčky do Skutíčka. Byli jsme pozváni mysliveckým sdružením na dopoledne s pěkným programem. Páni myslivci měli pro nás a děti z horní školy připravena stanoviště, na kterých jsme plnili úkoly. Poznávali jsme rostliny, zvířata, stříleli jsme ze vzduchovky (což se nám velice líbilo!), měli jsme možnost opéci si buřtíky a proběhnout se sluníčkovým dnem. Na závěr jsme za naše úspěchy byli odměněni taškou plnou překvapení. Byl to velmi příjemně strávený čas a všichni ještě jednou děkujeme pánům myslivcům, že pro nás tento program připravili. Budeme se těšit na někdy příště. Děti a paní učitelky z 2. tříd

NOVÝ ŠKOLNÍ ROK 2018 - 2019

Nový školní rok 2018 - 2019 začne v pondělí 3. září 2018.
  • 1. - 2. třída do 9:30 hod.
  • 3. - 5. třída do 10:35 hod.
  • 6. - 9. třída do 11:30 hod.
  • Plavání

březen

VÝPIS ZNÁMEK A KONZULTAČNÍ DEN

V pátek 20. dubna bude žákům vydán výpis známek a ve středu 25. dubna proběhne konzultační den od 14:30 do 17:30.

Z důvodu nepřítomnosti p.uč.Bezdíčkové bude konzultační den třídy 1.A v úterý 24.4.od 14:00-17:00.

ŘEDITELSKÉ VOLNO

Na pondělí 30. dubna a 7. května 2018 bylo ředitelem školy vyhlášeno ředitelské volno z důvodu dokončení rekonstrukčních prací uvnitř školy (plánované úklidové a malířské práce po rekonstrukcích).

Bruslení

9.1.

KONZULTAČNÍ DEN

Ve středu 10. ledna 2018 proběhne od 14:00 do 17:30 konzultační den.

VÝPIS ZNÁMEK

V pátek 5. ledna 2018 bude žákům vydán výpis známek za II. čtvrtletí školního roku 2017/2018.

POHLED DO SVĚTA HMYZU A BEZOBRATLÝCH

Ve čtvrtek 7. prosince a v pátek 8. prosince se žáci zúčastnili interaktivní přednášky pana Karla Švece. Z jeho webových stránek: Jsme jediná společnost v České republice zabývající se přednáškami o rozsáhlém světě bezobratlých, převážně hmyzu (brouků, švábů, pakobylek, ploštic,...), ale také štírů, pavouků, mnohonožek, stonožek apod. Nejedná se o teoretickou věc, nýbrž o názornou ukázku exemplářů z jedinečné sbírky v České republice čítající více než 50 druhů živých exemplářů z celého světa. Součástí je ukázka největších brouků světa.

Tuto sbírku máte možnost navštívit i během Vánoční výstavy.

Zdobení vánočního stromečku v SeniorCentru

6.12.

Adventní výstava SpZŠ v KK

29.11.

Cvičíme

Cvičíme v hale

19. 10. koncert Pavla Nováka

Ve středu jsme se vypravili do KD ve Skutči, kde jsme zhlédli hudebně naučné vystoupení, u kterého jsme si i zazpívali a zatančili.

Je říjen a my...

Je říjen a my už umíme číst slova, počítat do pěti.. Největší dřina je poslouchat naši paní učitelku na slovíčko. Když se nám ale daří, dostáváme jedničky, pochvaly, usměváčky a dokonce diamanty!!!

Tvořeníčko tvoření

Jsme moooc šikovné děti! Rádi malujeme, lepíme, stříháme. Toto jsou některé z našich výtvorů.

KONZULTAČNÍ DEN

Ve středu 8. listopadu od 14:00 do 17:30 se uskuteční konzultační den.

Koncertní pořad Pavla Nováka

Ve čtvrtek 19.10.od 10:30 navštíví v KK naši žáci pořad \"Řemeslo má zlaté dno\". Vstupné 50Kč.

ŘEDITELSKÉ VOLNO

Na pátek 29. září 2017 bylo z důvodu dokončení rekonstrukčních prací vyhlášeno ŘEDITELSKÉ VOLNO.

1. ŠKOLNÍ DEN

4. září 2017 byl slavnostně zahájen školní rok 2017/2018.