1.B - Mgr. Michaela Bednářová

Seznam žáků

• 1. B

Rozvrh hodin

1. hodina2. hodina3. hodina4. hodina5. hodina6. hodina7. hodina8. hodina9. hodina
PondělíČJLMTVČJL
ÚterýČJLTVTVM
StředaČJLMČJLPRV
ČtvrtekČJLMPVVV
PátekČJLMČJLHV

Aktuality třídy

KONZULTAČNÍ DEN 7. 11. 2018

Ve středu 7.11.2018 se od 15.00 hod. koná konzultační den.

Naše první společná návštěva knihovny

Naše první společná návštěva městské knihovny ve Skutči, kde byl pro nás připravený zajímavý program, který nás všechny moc bavil. Nejdříve jsme si povídali o tom, k čemu slouží knihovna a na co máme knížky. Poté jsme pomáhali pohádkovým postavám hledat ztracená písmenka. Následně jsme chytali myši, které utekly v oddělení pro dospělé, roztřídili jsme předměty začínající na různá písmena a zopakovali jsme básničky, které už umíme. Na závěr toho všeho jsme si mohli všichni půjčit jakoukoliv knížku a prohlédnout si ji.

Projektový den \"Jak přezimují zvířátka\"

V pondělí 8. 10. se žáci 1. B zúčastnili projektu s názvem \"Jak přezimují zvířátka\", který se uskutečnil v záchranné stanici v Pasíčkách.

fJsme školáci.