1.B - Mgr. Michaela Bednářová

Seznam žáků

• 1. B

Rozvrh hodin

1. hodina2. hodina3. hodina4. hodina5. hodina6. hodina7. hodina8. hodina9. hodina
PondělíČJLMTVČJL
ÚterýČJLTVTVM
StředaČJLMČJLPRV
ČtvrtekČJLMPVVV
PátekČJLMČJLHV

Aktuality třídy

Projekt ZOO Jihlava

Jarní vycházka

Branný den

Vítáme jaro

Projektový den OČMU s Besipem

V úterý 7.5. se uskutečnil celoškolní projektový den \\\\\\\"OČMU s Besipem\\\\\\\" zaměřený na práci a spolupráci záchranného integrovaného systému. Projekt byl doplněn ukázkou bezpečné jízdy na kole. (Besip)

Velikonoční mrskačka a dubnová návštěva knihovny

Už umíme číst a hledáme zajímavé informace v encyklopediích.

Divadlo

V pátek 29.3. jsme byli ve Východočeském divadle v Pardubicích na představení \\\"Káťa a Škubánek\\\". Byl to krásný zážitek!

Tonda obal

Beseda s ilustrátorem

Adolf Dudek

TONDA OBAL NA CESTÁCH

Ve středu 13. 3. naši školu navštívili lektoři s programem Tonda Obal na cestách. Žáci se během jedné vyučovací hodiny učili třídit odpady a dozvěděli se o jejich dalším využití. Nejmladší žáčci se učili rozeznávat základní druhy odpadu, ujasnili si, co patří do barevných popelnic, které jsou běžně na ulicích a seznámili se s několika recyklovanými výrobky. Starší žáci se seznámili s fungováním sběrného dvora, skládky a spalovny. Zkusili si třídění všech druhů odpadu, podívali se na video ukázky ze zpracování odpadů a zjistili, jaké výrobky lze z recyklovaných materiálů vytvořit.

Únorová návštěva knihovny

Hledáme padouchy a učíme se správně se chovat ke knihám.

Bruslení

Bruslařský výcvik v rámci hodin TV

KONZULTAČNÍ DEN 10. 4. 2019

Ve středu 10. dubna se koná konzultační den od 15:00 do 17:30.

Plavání

Plavecký výcvik

Valentýnské tvoření

Srdíčkové pracovní činnosti

První návštěva knihovny v novém roce 2019

Naše zimní vyrábění

.

Vánoce v 1. B

krásně strávený vánoční čas

Naše třetí návštěva knihovny, tak trochu vánoční

Poslední návštěva knihovny v roce 2018

U nás byl taky Mikuláš

Mikuláš v 1. B

Druhá návštěva knihovny

Podruhé v knihovně - tady se nám líbí.

Z dění ve třídě

aneb pomáháme si...

Něco málo z výtvarného řádění_podzim

KONZULTAČNÍ DEN

Ve středu 16. 1. 2019 se koná konzultační den od 15:00 do 17:30.

VÝPIS ZNÁMEK

V pátek 11. ledna dostanou žáci výpis známek za 2. čtvrtletí tohoto školního roku.

ŘEDITELSKÉ VOLNO

Z organizačních důvodů bylo na čtvrtek a pátek 3. 1. 2019 a 4. 1. 2019 uděleno ŘEDITELSKÉ VOLNO.

POZVÁNKA NA VÁNOČNÍ VÝSTAVU

Vážení rodiče, rádi bychom Vás informovali, že v týdnu od 3.12. do 7.12.2018 bude na naší škole probíhat VÁNOČNÍ PROJEKTOVÝ TÝDEN. V úterý 4.A,B navštíví vánoční Potštejn, 1.stupeň se podívá na koncert ZUŠ (20Kč), na 2.stupni bude probíhat projektová výuka včetně badmintonového turnaje, ve středu 1.a 2.hodinu bude mikulášská nadílka. V pátek 7. prosince od 13 do 18 hodin jste srdečně zváni na naši VÁNOČNÍ VÝSTAVU. I pro tento rok jsme pro Vás připravili bohaté vánoční trhy. Nebudou chybět oříšky, bylinky, čaje, trdelník, perníčky, sýry, bižuterie, knihy, ... a ochutnávka moučníků. Vše orámuje pestrobarevný program: Program:13:35 - science show UDIF Brno (neobvyklé fyzikální pokusy v nově otevřené chemicko-fyzikální učebně), 14:35 - taneční vystoupení žáků 4.tříd, 14:50 - recitace básní žáků 2.stupně, 15:00 - vystoupení pěveckého sboru Sluníčka,15:15 - science show UDIF Brno, 16:15 - módní přehlídka salonu Diana, 16:40 - vyhlášení soutěž „O nejlepší moučník M.D.Rettigové“, 17:00 - závěrečné vystoupení pěveckého sboru Sluníčka. Všichni, kteří se přihlásili do soutěže „O nejlepší moučník“, přinesou svůj moučník do 13 hodin, a to do ředitelny naší školy. ZŠ Smetanova Skuteč

KONZULTAČNÍ DEN 7. 11. 2018

Ve středu 7.11.2018 se od 15.00 hod. koná konzultační den.

Naše první společná návštěva knihovny

Naše první společná návštěva městské knihovny ve Skutči, kde byl pro nás připravený zajímavý program, který nás všechny moc bavil. Nejdříve jsme si povídali o tom, k čemu slouží knihovna a na co máme knížky. Poté jsme pomáhali pohádkovým postavám hledat ztracená písmenka. Následně jsme chytali myši, které utekly v oddělení pro dospělé, roztřídili jsme předměty začínající na různá písmena a zopakovali jsme básničky, které už umíme. Na závěr toho všeho jsme si mohli všichni půjčit jakoukoliv knížku a prohlédnout si ji.

Projektový den \"Jak přezimují zvířátka\"

V pondělí 8. 10. se žáci 1. B zúčastnili projektu s názvem \"Jak přezimují zvířátka\", který se uskutečnil v záchranné stanici v Pasíčkách.

fJsme školáci.