Vítejte na stránkách ZŠ Smetanova, Skuteč

Stránky jsou momentalně ve fázi vývoje, pokračovat můžete dále pomocí levého menu.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

ZAVŘENÍ ŠKOLY

Z důvodu nařízení Ministerstva zdravotnictví ČR je od 11.3.2020 škola uzavřena do odvolání. Školní jídelna automaticky obědy žákům odhlásí.

Pro další informace sledujte webové stránky školy.

Žádáme všechny rodiče a žáky, aby průběžně sledovali webové stránky tříd a pedagogů a k případné komunikaci využívali pracovní emaily.

OZNÁMENÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

13.3.2020 /pátek/ bude školní jídelna uzavřena z důvodu celodenního přerušení dodávky elektřiny. Více na webových stránkách jídelny.

Divadelní představení

V pondělí 30. března 2020 pojedeme v rámci divadelního abonmá na čtvrté divadelní představení do pardubického divadla. Sraz ve 14:55 hod. u Botany, příjezd mezi 20. - 21. hodinou. DIVADELNÍ KOMEDIE (více na www.vcd.cz/inscenace/divadelni-komedie)

ZMĚNA ROZVRHU OD 3. 2. 2020

Od 3. února 2020 do odvolání dochází z organizačních důvodů k úpravě rozvrhu. Upravený rozvrh hodin najdete na stránkách tříd.

Lyžařský výcvik- čtvrtek 23.1.

lvzDnešní den se nese ve znamení slalomového závodu.Snídaně: švédské stoly Oběd: hovězí polévka s kapáním, vepřový plátek na anglické slanině,těstoviny Večeře: kynuté borůvkové knedlíky Druhá večeře: sýrová pomazánka+ pečivo Dopoledne jsme jeli slalomový závod, odpolední program byl zaměřen na zdokonalování lyžařského stylu. Večerní program: vyhlášení soutěží, shrnutí celého prožitého týdne, závěrečná diskotéka.

Lyžařský výcvik-středa 22.1.

lvzDnes nás probudilo krásné slunečné počasí. Dnes všichni vyjíždíme na opravdovou sjezdovku sedačkovou lanovkou.Snídaně: švédské stolyOběd: frankfurtská polévka, rajská omáčka, masová koule a houskový knedlíkVečeře: čočka na kyselo, vajíčkoDruhá večeře: nutelová pomazánka(exkluzive)Dopoledne svítilo sluníčko- uvidíte podle fotografií.Odpoledne bylo již zataženo, bylo náročné lyžování, všichni to zvládli na jedničku.Večerní program:přednáška člena Horské služby, rozbor našich jízd, které jsme během dne natočili.

Lyžařský výcvik- úterý 21.1.

lvzSnídaně: švédské stolyOběd: kuřecí vývar, kuřecí stehno + rýžeVečeře: francouzské bramboryDruhá večeře: budapešťská pomazánkaRáno nešla v celé obci elektřina, lyžování začalo až v 9:30, krásné slunečné počasí nám to vynahradilo. Všechna družstva trénovala na čtvrteční slalomový závod. Po obědě jsme odjeli do Zábřehu, kde jsme navštívili Wellnes centrum. Každý relaxoval podle své chuti. Pak jsme měli v centru města rozchod. Večer se konala první společná diskotéka.

Lyžařský výcvik- pondělí 20.1.

lvzSnídaně: švédské stoly ; Oběd: fazolová polévka, holandský řízek,bramborová kaše ; Večeře: šišky s mákem; Druhá večeře: česneková pomazánka + pečivo. Dnes dopoledne vykouklo z mraků sluníčko. První a druhé družstvo sjíždělo plynule krásně upravené sjezdovky, třetí družstvo trénovalo jízdu na pomě a slalom + natáčení stylu jízdy na kameru. Odpoledne následovala relaxační procházka po okolních kopcích, kde všichni ve sněhu řádili.Všichni lyžují a snaží se ze všech sil.Večerní program: společenské hry- Kostky a Prší.

Lyžařský výcvik-neděle 19.1.

lvzSnídaně: švédské stoly; Oběd: čočková polévka, vepřové výpečky, špenát a bramborový knedlík ; Večeře: boloňské špagety; Druhá večeře: vajíčková pomazánka + pečivo Třetí družstvo trénovalo jízdu v pluhu, na pomě. První a druhé družstvo pracovalo na zdokonalování sjezdařského stylu na velkých sjezdovkách. Celý den sněžilo, sníh byl lepivý a těžký.Večerním programem byly společenské hry (Piškvorky, Dobblíci).

Lyžařský výcvik-sobota 18.1.

lvzSnídaně: švédské stoly; oběd: polévka, Segedínský guláš + houskový knedlík; večeře: zapékané těstoviny+ okurek; druhá večeře: rybičková pomazánka + pečivo. Program dne: rozdělení do družstev, jízda dle schopností každého družstva. Večerní program: videoprojekce - techniky lyžování. Dnes celý den sněžilo a stále sněží,....