Vítejte na stránkách ZŠ Smetanova, Skuteč

Stránky jsou momentalně ve fázi vývoje, pokračovat můžete dále pomocí levého menu.

LIDICE 21

Ve středu 14.6. proběhlo v Multifunkčním centru v Hlinsku slavnostní vyhlášení výsledků vědomostní soutěže Lidice pro 21.století. Tato soutěž si klade za cíl připomínat nejenom lidickou tragédii, ale i ostatní děsivé momenty druhé světové války. Proč? Právě proto, aby se na ně nezapomnělo a tyto hrůzy se již nikdy neopakovaly. Letos se soutěže zúčastnilo pět žáků, a to především z devátých ročníků. Pavel Kozderka, Jana Broklová, Kristýna Štulíková, Šárka Benešová a sedmák Matouš Bohatý. Ten ve svoji kategorii získal třetí místo a spoustu krásných cen. Tou nejzajímavější cenou byl jistě poznávací zájezd na Slovensko, konkrétně do Bánské Bystrice, centra Slovenského národního povstání. Matouše na cestě doprovázelo ještě dalších pět vítězů soutěže a podle slov organizátorky zájezdu Lucie Chvapilové se sešla výborná parta, která si exkurzi nejenom užila, ale do příštího roku si dala vysoký cíl, a to aby všichni v soutěži opět zvítězili a mohli se tak sejít na dalším výherním pobytu. Mgr. Michaela Bohatá

SOUTĚŽNÍ VÝSTAVA OBRÁZKŮ NOC KOSTELŮ

Naši žáci se zúčastnili u příležitosti celorepublikové akce Noc kostelů soutěžní výstavy obrázků kostelů od dětí z místních škol + hlasování o nejlepší kresby v kostele Božího Těla ve Skutči. V kategorii 4. - 6. třída obsadila 1. místo Tereza Veselá, v kategorii 7. - 9. třída 2. místo Michaela Dubská a 3. místo Pavel Kozderka.

VYSTOUPENÍ PĚVECKÉHO SBORU SLUNÍČKO

Pěvecký sbor Sluníčko navštívil se svým programem MŠ Poršova Skuteč a MŠ a ZŠ Žďárec u Skutče

SEIFEROS - letecké ukázky dravců a sov

SEIFEROS - letecké ukázky dravců a sov

Pátý den 9. 6. 2017

Pátý den 9. 6. 2017

Čtvrtý den 8. 6. 2017

Čtvrtý den 8. 6. 2017

TECHNOPLANETA, velmi úspěšná účast

TECHNOPLANETA, velmi úspěšná účast Letos se naše škola účastnila této šifrovací hry již pojedenácté. Je to hra, která prověří mnohé . . .

Třetí den 7. 6. 2017

Třetí den 7. 6. 2017

Druhý den 6. 6. 2017

Druhý den 6. 6. 2017

FLORBALOVÝ TURNAJ ZÁKLADNÍCH ŠKOL

Letos se naši žáci opět účastní Florbalmánie.