Vítejte na stránkách ZŠ Smetanova, Skuteč

Stránky jsou momentalně ve fázi vývoje, pokračovat můžete dále pomocí levého menu.

NOVÝ ŠKOLNÍ ROK 2018 - 2019

Nový školní rok 2018 - 2019 začne v pondělí 3. září 2018.
 • 1. - 2. třída do 9:30 hod.
 • 3. - 5. třída do 10:35 hod.
 • 6. - 9. třída do 11:30 hod.
 • ODJEZD NA OZDRAVNÝ POBYT DO CHORVATSKA

  Odjezd: 8. 6. 2018 v 16:30 od Špitálku, sraz již v 16:00 tamtéž.

  POKYNY K OZDRAVNÉMU POBYTU V CHORVATSKU

  http://zs-smetanova.cz/teachersdocument/23-mgr--jaroslav-jelinek/

  V uvedeném odkazu najdete informace k ozdravnému pobytu v Chorvatsku a formulář Prohlášení o bezinfekčnosti.

  PRVNÍ SPOLEČNÁ SCHŮZKA BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ A JEJICH RODIČŮ

  Zvu Vás tímto na první společnou schůzku, které se zúčastní budoucí prvňáčci, jejich rodiče a zástupci školy. Tato schůzka se uskuteční v úterý 15. května 2018 od 16,00 hod v přízemí školy vpravo - učebna I. A. V průběhu našeho programu bude s Vašimi dětmi pracovat spec. ped. naší školy Mgr. K. Zelenková. Program setkání:
  • informace školy k zahájení pravidelné školní docházky
  • rozdělení žáků do tříd
  • učební pomůcky - přehled
  • organizační chod školy
  • personální zajištění výuky
  • diskuse

  Na setkání se těší

  Mgr. Leoš Lukaštík, ředitel školy

  Zápis do 1.tříd

  zápisVe středu 4.dubna proběhl na naší škole zápis dětí do 1.tříd. K zápisu se dostavilo 48 dětí.Po ukončení řízení o odkladu povinné školní docházky nastoupí v příštím školním roce 2018/2019 pravděpodobně 41 prvňáčků (2 třídy). Chtěli bychom touto cestou poděkovat rodičům stávajících a budoucích žáků naší školy za trvalou přízeň. vedení školy

  VÝPIS ZNÁMEK A KONZULTAČNÍ DEN

  V pátek 20. dubna bude žákům vydán výpis známek a ve středu 25. dubna proběhne konzultační den od 14:30 do 17:30.

  Z důvodu nepřítomnosti p.uč.Bezdíčkové bude konzultační den třídy 1.A v úterý 24.4.od 14:00-17:00.

  ŘEDITELSKÉ VOLNO

  Na pondělí 30. dubna a 7. května 2018 bylo ředitelem školy vyhlášeno ředitelské volno z důvodu dokončení rekonstrukčních prací uvnitř školy (plánované úklidové a malířské práce po rekonstrukcích).

  VELIKONOČNÍ TURNAJ V DESKOVÝCH HRÁCH

  VELIKONČNÍ TURNAJ V DESKOVÝCH HRÁCH Již sedmým rokem se na naší škole proměnily učebny druhého stupně v turnajové herny, ve kterých se letos opravdu žhavily mozky (u Dámy a Othella doslova – až mi bylo některých účastníků líto). Mezi turnajové disciplíny pro letošní rok patřili Blokus, Carcassonne, Dáma, Felix, Othello, Piškvorky a Ubongo. Žáci naší školy zcela ovládli Carcassonne, Felixe, Piškovrky a Ubongo. Návštěvníci z Prahy nám pak nedali šanci v Blokusu. U zbývajících dvou her, Dámy a Othellu, jsme se o medaile podělili. Jak to tedy letos dopadlo? Nejlépe blokovala a nejvíce svých dílků v Blokusu umísťovala Andrea Hamzová, dále pak Jakub Bouška a za ním Nicolas Grim. Z naší školy byla nejlepší blokérkou Kateřina Pavlišová, které se umístila až na 7. místě. Carcassonne si nejlépe obsazoval a tím nejvíce bodů získal Ondřej Mihulka, v závěsu za ním pak Matěj Bureš a na třetí pozici David Adámek. V Dámě první místo vybojoval Igor Gurtovskyy, druhé místo Ondřej Häusler, třetí místo Jan Flídr (velká gratulace). Felix je tradičně zápasem dívek z naší školy. Letos se ale přidali i někteří chlapci a dokonce jedna dívka z Prahy. Obrat ostatní o „myši“ a koupit nejlepší kočky však dokáže zejména Tereza Zemanová, které nejvíce konkurovaly Jana Pírková a Veronika Kavková. Othello ve velmi těsném výsledku vyhrál Ondřej Bělovský, kterému byli největšími soupeři Bin Vuong a Martin Votava. Ve hře Piškvorky zlato vybojoval Radek Janáček. Na druhém místě pak skončil Jiří Netolický a na třetím Tomáš Starý. I hra Ubongo je pro naši školu skoro srdeční záležitostí. Letos ho nejrychleji dokázala skládat Andrea Sejkorová. Na druhém místě pak skončila Leona Novotná a na třetím Alžběta Doležalová. Všem 126 dětem, kteří se turnajového klání účastnili, děkuji za klidný a hladký průběh turnaje. Také děkujeme jednotlivým sudím turnajů – Evě Eisnerové a Daniele Návarové za Blokus, Heleně Pavlišové za Carcassonne, Václavu Křištovi za Dámu, Štěpánu Doležalovi za Felixe, Janu Rybárikovi za Othello, Radku Mihulkovi a Lukáši Richterovi za Piškvorky a Markétě Novotné za Ubongo. Velké díky také patří Jakubu Riedlovi za zpracování výsledků a Aleně Vávrové za organizaci dopravy a dohled nad žáky z Prahy. Další velké poděkování patří vedení naší školy za možnost takto velký turnaj v budově naší školy organizovat. Všem kolegům pedagogickým i nepedagogickým děkujeme za pomoc a podporu při přípravě turnaje a úklidu po něm. Velké poděkování opět posíláme i do naší jídelny, neboť opět potvrdila svou vysokou kvalitu a žáci z Prahy se do naší jídelny na přes rok opět velmi těší. Tak za rok u deskových her opět na viděnou! Za organizační tým, Mgr. Eliška Leopoldová

  DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

  V úterý 20. 3. 2018 se od 12:00 do 16:00 hodin koná \"Den otevřených dveří\" pro rodiče budoucích prvňáčků. Budete si moci prohlédnout školu, třídy a navštívit kroužek angličtiny a nácvik pěveckého kroužku naší školy.

  ZÁPIS 4. 4. 2018

  Srdečně zveme Vás a Vaše děti na ZÁPIS na ZŠ Smetanova Skuteč